Urządzenia MMPetro oraz WAGNER.

MM PETRO Sp. z o.o. - znana do stycznia 2005 r. pod nazwą MYŚLIWIEC ZAP-PETRO Sp. z o.o. - prowadzi działalność w zakresie kompleksowej obsługi rynku paliwowego w kraju i za granicą pod hasłem MMPetro dla stacji paliw.

Spółka jest kontynuatorem najlepszych tradycji firm: Myśliwiec z Żor - projektanta i wykonawcy instalacji paliwowych i gazowych o bogatych wieloletnich doświadczeniach oraz ZAP-PETRO z Ostrowa Wielkopolskiego - producenta dystrybutorów paliw o kilkudziesięcioletniej tradycji w konstruowaniu, rozwoju i produkcji tych urządzeń.

Firma WAGNER jest wiodącym na rynku dostawcą wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi. Naszymi klientami są zarówno zakłady przemysłowe jak i rzemieślnicze oraz odbiorcy indywidualni.

Dla osiągnięcia wysokiego poziomu zadowolenia klientów firma WAGNER stosuje innowacyjne metody marketingowe, przyszłościową technikę wytwarzając produkty o najwyższej jakości. Innymi słowy: Zawsze aktualna technologia do nowych zastosowań. Światowy zasięg działania. Marka WAGNER obecna jest poprzez sieć krajowych przedstawicielstw i firm współpracujących w ponad 50 krajach świata.